Korepetytor

informacje o użytkowniku
Nazwa: Beeducated mgr Beata Hablutzel
Lokalizacja: Gdańsk
email napisz email 880970634 skype Beata Hablutzel
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z chemii

Przedmiot: chemia
Cena: 80zł / 60min
Ogłoszenie: Profesjonalne korepetycje z chemii na 100%
Cechuje mnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja
Oferuję skuteczne przygotowanie do matury, przygotowanie do konkursów (Wygraj indeks PG), przygotowanie do prac klasowych, sprawdzianów oraz nadrabianie zaległości.

Kim jestem?
Jestem absolwentką chemii z tytułem magistra. Nauczanie to moja pasja. Posiadam uprawnienia do nauczania chemii we wszystkich typach szkół. Od kilku lat skutecznie pomagam uczniom będacych na każdym szczeblu edukacji.

W czym mogę Ci pomóc?
Specjalizuję się we współpracy z uczniami przygotowującymi się do matury. Zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne m.in:
-Opracowany plan powtórzenia treści programowych,
-Materiały zawierające podstawy teoretyczne,
-Różnorodne zadania z obowiązującego zakresu na każdym poziomie trudności,
-Testy sprawdzające po każdym omówionym dziale tematycznym, zgodnie z zasadami obowiązującymi na egzaminie. Wszystko po to, abyś był/a w 100% przygotowany/a do matury.:)
Ponadto z przyjemnością pomagam w przygotowaniu do konkursu wygraj indeks PG, opanowaniu materiału do innych egzaminów, sprawdzianów, prac klasowych.

Czy warto nawiązać ze mną współpracę?
Jestem przekonana, że nieustanny rozwój i zdobyte doświadczenie są gwarancją efektywnej pomocy dla moich Uczniów. Skuteczność moich zajęć potwierdzają wystawione opinie.

Co mogę Ci zagwarantować?
Gwarantuję bezstresową atmosferę sprzyjającą nauce oraz profesjonalne i indywidualne podejście. Bez względu na to, czego potrzebujesz otrzymasz skuteczną pomoc.

Udzielam korepetycji od poniedziałku do soboty, również w okresie wakacyjnym.
Serdecznie zapraszam do współpracy! :)

Opinie:
http://www.e-korepetycje.net/beti173/chemia#opinie

Uprzejmie informuję, że cena zajęć mieści się w zakresie 60-80zł/60 minut. W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.
Kontakt tel.: +48880970634
Dni lekcji: poniedziałek-sobota
Godziny lekcji: do ustalenia
Miejsce lekcji: u ucznia , u korepetytora , online
Zakres lekcji: szkoła podstawowa , gimnazjum , szkoła średnia
Certyfikaty: Dyplom ukończenia studiów chemicznych drugiego stopnia (magisterskie) z wynikiem bardzo dobrym
Dyplom ukończenia studiów chemicznych pierwszego stopnia (licencjackie) z wynikiem bardzo dobrym.
Ukończony moduł kształcenia nauczycielskiego.
Uprawnienia do nauczania chemii we wszystkich typach szkół.
Doświadczenie: 6-letnie w skutecznym udzielaniu korepetycji.
Wielu z moim Uczniów jest obecnie studentami medycyny, stomatologii, biotechnologii i innych ścisłych kierunków.

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 4
marta1807 2020-06-20 18:59:39
Polecam Panią Beatę z całego serca. Przerobiłyśmy wszystko co trzeba - od teorii przez zadania aż po wszystkie arkusze zarówno z CKE jak i próbne (ciężko zliczyć ile ich było). Dzięki tym korepetycjom poczułam się naprawdę przygotowana. Nie wspomnę o naprawdę miłej atmosferze i satysfakcji z napisanej matury :)
mmvtvviejczuk 2020-05-12 10:34:27
Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pani Beaty! Zaraziła mnie pasją do chemii i przekazała ogrom wiedzy w bardzo krótkim czasie. Dostajemy mnóstwo rozmaitych materiałów z różnych źródeł. Na każde zajęcia chodzę z chęci, nie z przymusu i przede wszystkim bez stresu :) Na pewno będzie mi ich brakowało po zakończonej nauce. Pani Beata bardzo motywuje miłymi słowami oraz jest bardzo cierpliwa. Przez wszystkie lata nauki nigdy nie spotkałam się z tak dobrą nauczycielką!
bielcu 2020-05-09 11:13:58
Serdecznie polecam korepetycje z Panią Beatą! Pierwszy raz przyszedłem na korepetycje cztery lata temu by poprawić złe oceny z chemii, a Pani Beata zaraziła mnie pasją do chemii dzięki czemu teraz myślę mocno przyszłościowo o chemii. Przygotowała mnie do wielu prestiżowych konkursów takich jak np. Konkurs Kuratoryjny z chemii czy Wygraj Indeks na Politechnikę Gdańską. Wszystko jest tłumaczone zwięźle i logicznie. Atmosfera na zajęciach jest wspaniała i widać że Pani Beata naucza z pasją. :>
patkałatka 2020-05-07 14:29:06
Polecam Panią Beatę, ponieważ w krótkim czasie, szczegółowo i zrozumiale potrafi przekazywać swoją wiedzę. Na zajęciach przerabiamy zadania z różnych zbiorów i matur, które nie są już dla mnie takim wyzwaniem jak na początku. Moim zdaniem Pani Beata to idealna korepetytorka