Korepetytor

informacje o użytkowniku
Nazwa: PPHU Tristan
Lokalizacja: Łódź
Górna.
email napisz email 600469444
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z muzyki

Przedmiot: muzyka
Cena: 55zł / 60min
Ogłoszenie: Profesjonalny trener CVT nauczy Cię wielu technik śpiewania prosto z akademii wokalnej w Kopenhadze.
Podczas gdy inni nauczyciele uczą jednej czy dwóch technik wokalnych , ja nauczę Cię kilkunastu , które dodatkowo można jeszcze łączyć i uczynią Cię bardzo wszechstronnym wokalistą.
Nauczę Cię prawidłowej techniki Neutral , która ma wiele odcieni i jako wokalista będziesz mógł zachowywać się jak kameleon , tworzący różne nastroje w wykonywanych przez siebie piosenkach.
Mogę Cię nauczyć techniki o nazwie Overdrive i przy niej poczujesz potężną moc swojego głosu , niczym rzeka dźwięku , która zadziwi twoich słuchaczy.
Jeśli poznasz technikę Curbing , twój głos będzie umiał w sposób perfekcyjny tworzyć prawdziwą dramaturgię piosenek i tym obudzisz każdego słuchacza.
Technika o nazwie Edge pozwoli Ci z prawdziwą pasją wykonywać utwory w języku angielskim , bo ta technika jest obecna w sposobie wymawiania tego języka. Wiele ustawień tej techniki , pozwoli Ci "odpalić "piosenki rockowe i przeboje muzyki country.
Efekt o nazwie Distortion pozwoli Ci na używanie chrypy w głosie , w sposób profesjonalny .Stopniowanie tego efektu uczyni Cię wokalnym tygrysem elektryzującym swoim głosem wszystkich słuchaczy.
Jeśli distortoin uzupełnisz takimi efektami , jak Growl , czy Rattle staniesz się wokalistą o stu twarzach.
Techniki o nazwie Air Voice i Cricking przeniosą Cię w świat zmysłowych ballad , a technika o nazwie Vokal Break ,mająca korzenie w ludowej muzyce Bawarii , uzupełni twój , jakże bogaty warsztat wokalny.
Nie chcę wymieniać wszystkich technik , bo tekst tego ogłoszenia byłby nieco przydługi . Jeśli kochasz śpiewanie to zadzwoń i przystąpmy do pracy....... Tel. 600 469 444.
Dni lekcji: pon - sob
Godziny lekcji: 8 - 21
Miejsce lekcji: u ucznia
Zakres lekcji: przedszkole , szkoła podstawowa , gimnazjum , szkoła średnia , studia
Certyfikaty: Trening i trening u wielu znanych nauczycieli.Dyplom uczelni.
Doświadczenie: 5 lat.

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii