Korepetytor

informacje o użytkowniku
Nazwa: Edun Korepetycje Kielce
Lokalizacja: Kielce
email napisz email 41 300 55 74
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z języka angielskiego

Przedmiot: język angielski
Cena: 16zł / 45min
Ogłoszenie: Czy w szkole sprawia Ci problem Język Angielski? Chcesz poprawić swoje oceny lub przygotować się do sprawdzianu, ale nie wiesz jak? Odpowiedzią na Twoje liczne pytania jest Edun Korepetycje Kielce! Nasz oddział to profesjonalne i tanie korepetycje z Języka Angielskiego, prowadzone przez wykwalifikowanych korepetytorów. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty na ulicy Św. Leonarda 15/4 ( I piętro).

Jeżeli nauka kojarzy Ci się ze stresem i nudą? Nie bój się w Edun Korepetycje w ogóle Ci to nie grozi! W naszych szeregach pracują tylko prawdziwi pasjonaci, którzy zagadnienia z Języka Angielskiego wykładają w nieszablonowy i kreatywny sposób. Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera, a nasi korepetytorzy są po to, by Ci pomóc i poświęcą Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebował. Nasze korepetycje sprawią, że nadrobisz zaległości, poprawisz oceny, a nawet dołączysz do grona najlepszych uczniów w klasie! Ponadto, z nami przygotujesz się do odpowiedzi i sprawdzianów, opracujesz prace zaliczeniowe oraz odrobisz zadania domowe.

Niezależnie, czy jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej, czy ponadgimnazjalnej, to w Edun Korepetycje Kielce na pewno Ci pomożemy. Dobrze wiemy, jak przekazywać wiedzę, a podczas naszych zajęć stosujemy skuteczne i nowoczesne metody nauczania.

W naszym oddziale nie zapominamy także o maturzystach – dla nich przygotowaliśmy specjalne kursy maturalne z Języka Angielskiego.

Oferujemy też:
- korepetycje przedmiotowe (matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia j. polski, WOS, historia i inne)
-korepetycje językowe (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski i inne)
-kursy poprawkowe do matury (podstawowej i rozszerzonej) oraz egzaminu komisyjnego.

W celu otrzymania więcej informacji prosimy o kontakt.
Telefon:
41 300 55 74
663 287 890
poniedziałek – sobota od 10.00 – 20.00
Dni lekcji: Wszystkie
Godziny lekcji: 7-22
Miejsce lekcji: u ucznia , u korepetytora , online , w szkole/firmie
Zakres lekcji: przedszkole , szkoła podstawowa , gimnazjum , szkoła średnia , studia

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii