Korepetytor

informacje o użytkowniku
Imię: Marek
Lokalizacja: Turek
email napisz email 799 31 61 91
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z języka angielskiego

Przedmiot: język angielski
Cena: 35zł / 60min
Ogłoszenie: Prawdopodobnie NAJLEPSZE PROFESJONALNE KOREPETYCJE:

# MATEMATYKA (szkoła podstawowa- NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA , gimnazjum, szkoła średnia)

# FIZYKA (szkoła podstawowa- NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA , gimnazjum)

# J. ANGIELSKI (szkoła podstawowa- NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA, gimnazjum) + KONWERSACJE po angielsku.

Jestem doświadczonym korepetytorem, wyróżnionym absolwentem Politechniki Wrocławskiej (ukończone 2 kierunki na studiach magisterskich, dziennych – Elektronika oraz Matematyka + studia podyplomowe: Zarządzanie projektami i procesami biznesowymi). Solidnie przygotuję do matury (poziom podstawowy), testu gimnazjalnego, prac klasowych, sprawdzianów, kartkówek. Pomogę przy rozwiązywaniu prac domowych, powtórkach przerabianego materiału, tłumaczeniu zagadnień wybranych przez ucznia. Możliwość zajęć indywidualnych lub grupowych.

Pasjonuję się matematyką i fizyką, nowoczesnymi technikami nauki i przekazywania wiedzy, optymalizacją czasu nauki, szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz przede wszystkim uczeniem tego innych , co przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Zajmuję się tym już ponad 10 lat.

Dzięki wypracowanym odpowiednim sposobom nauki, myślenia oraz organizacji pracy przekazuję wiedzę w sposób PROSTY, SKUTECZNY i ZROZUMIAŁY. Ponadto, bardzo dobrze orientuję się w standardach szkolnych oraz maturalnych, w tym obowiązujących na NOWEJ MATURZE. Współpracowałem na szeroką skalę z ogromną ilością uczniów, którzy osiągnęli WIELKIE SUKCESY.

Podczas tłumaczenia kładę szczególny nacisk na praktyczną znajomość zagadnień, co daje możliwość wykorzystania wiedzy w trakcie samodzielnego rozwiązywania zadań przez ucznia.

Nie czekaj! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Lokalizacja: Turek, Osiedle Wyzwolenia (brak możliwości dojazdu do ucznia)

Doświadczenie: Ponad 10 lat.
Miejsce lekcji: u korepetytora
Zakres lekcji: szkoła podstawowa , gimnazjum , szkoła średnia
Doświadczenie: Ponad 10 lat

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii