Korepetytor

informacje o użytkowniku
Nazwa: Justyna i Piotr Mach
Lokalizacja: Rzeszów
email napisz email 609341867 skype Justyna Mach Fiszka Rzeszów
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z języka angielskiego

Przedmiot: język angielski
Cena: 45zł / 55min
Ogłoszenie: Nazywam się Justyna i zapraszam na ciekawe, angażujące indywidualne lekcje angielskiego skrojone na miarę Twoich potrzeb, prowadzone przeze mnie lub mojego męża Piotra.

Oboje posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i lekcji indywidualnych dla różnych grup wiekowych.
Za sobą mamy czas spędzony w  szkole w USA i pracę w Wielkiej Brytanii. Z wykształcenia jesteśmy anglistami (po uniwersytetach KUL i UJ).
Wychowujemy również dwujęzycznie naszą córkę.

Dlatego w ramach zajęć masz gwarancję świetnych lekcji z doświadczonym lektorem, otrzymasz również dodatkowe materiały obejmujące fiszki i ksera. Oprócz tego będziesz oglądać filmy i podcasty w języku angielskim i z ich pomocą uczyć się słownictwa i gramatyki.

W trakcie lekcji organizujemy próbne egzaminy maturalne lub testy ogólnojęzykowe oraz wydajemy certyfikat ukończenia kursu. Dodatkowo każdy uczeń posiada nieograniczony dostęp do biblioteki językowej w której znajdują się książki i magazyny w języku angielskim.

Możliwość lekcji w naszej szkole Języka Angielskiego Fiszka zlokalizowanej w Rzeszowie na ul. Popiełuszki 16 na Nowym Mieście lub przez Skype. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.fiszka-school.pl
Miejsce lekcji: online , w szkole/firmie
Zakres lekcji: szkoła podstawowa , gimnazjum , szkoła średnia , studia

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii