Użytkownik

informacje o użytkowniku
Imię: Mateusz
Nazwisko: Nowak
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza: Ząbkowice, Ujejsce, Tucznawa, Sikorka, Centrum, Piekło, Antoniów, Mylice, Reden, Gołonóg, Korzeniec. Możliwe również - Sosnowiec: Dańdówka, Pogoń, Kazimierz Górniczy, Środula, Sielec, Klimontów, Stary Sosnowiec, Modrzejów. Będzin: Gzichów, Małobądz, Ksawera, Śródmieście, Warpie.
email napisz email 881542169
 
Kilka słów o mnie:

Witam
Jestem studentem geografii (specjalizacja hydrologia), uczącym się na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytety Śląskiego. Prowadzę korepetycje z całego zakresu geografii (geografia społeczna i ekonomiczno-społeczna).
Korepetycji udzielam dla osób uczących się w szkołach średnich (liceum ogólnokształcące i technikum), jednak moim targetem są osoby podchodzące do matury z geografii w zakresie podstawowym i rozszerzonym.
Na zajęciach, wraz z uczniem, rozwiązuje arkusze maturalne z obu zakresów.
W trakcie korepetycji, powtarzamy całość materiału, w następującej kolejności:
Astronomia; Atmosfera; Hydrosfera; Litosfera; Pedosfera; Biosfera; Ludność; Osadnictwo; Podział polityczny i społeczno-gospodarczy świata; Rolnictwo; Przemysł; Usługi; Geografia fizyczna Polski; Geografia społeczno-ekonomiczna Polski.

Materiały, tabele, mapy oraz ściągi pomocnicze drukuję we własnym zakresie.

Udzielam korepetycji

Przedmiot: geografia
Cena: 20zł / 60min
Ogłoszenie: Witam Jestem studentem geografii (specjalizacja hydrologia), uczącym się na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Prowadzę korepetycje z całego zakresu geografii (geografia społeczna i ekonomiczno-społeczna). Korepetycji udzielam dla osób uczących się w szkoł...
  Zobacz ogłoszenie

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii