Użytkownik

informacje o użytkowniku
Nazwa: SOJUZ
Lokalizacja: Warszawa
Saska Kępa
email napisz email +48 691 666 930
 
Kilka słów o mnie:

SOJUZtutor powstało z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zająć się, bądź rozwinąć swoje umiejętności w projektowaniu graficznym, animacji, DTP. Dla tych, którym zależy na dobrym wykształceniu i rzetelnej wiedzy, którą wykorzystają w praktyce.

SOJUZtutor od ponad 15 lat zajmuje się i zbiera doświadczenia we wszystkim co związane ze sztuką wizualną. Projektujemy i uczymy. Mamy kontakt z praktyczną, realną wiedzą, którą chcemy przekazać kursantowi.

METODY NAUCZANIA
SOJUZtutor prowadzi szkolenia i konsultacje na różnym poziomie zaawansowania – podstawowym, średnio zaawansowanym, zaawansowanym i specjalistycznym.Realizujemy autorski program nauczania, który można zmodyfikować dla indywidualnych oczekiwań i potrzeb, dostosować do poziomu zaawansowania i wieku.
PODSTAWOWE PROGRAMY
Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Flash

Udzielam korepetycji

Przedmiot: grafika komputerowa
Cena: 50zł / 60min
Ogłoszenie: O NAS Naszym największym atutem jest nauczenie Ciebie praktycznych umiejętności w szeroko rozumianej dziedzinie, jaką jest sztuka wizualna. SOJUZtutor powstało z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zająć się, bądź rozwinąć swoje umiejętności w projektowaniu graficz...
  Zobacz ogłoszenie

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii