Korepetytor

informacje o użytkowniku
Imię: Patryk
Lokalizacja: Warszawa
Targówek Wola Centrum
email napisz email 609320044
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z elektrotechniki

Przedmiot: elektrotechnika
Cena: 40zł / 60min
Ogłoszenie: Witam serdecznie

Jestem studentem wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, inżynierem elektrotechnikiem. Ten kierunek studiów jest matecznikiem dla przedmiotów powiązanych z elektrotechniką. Podczas swojej nauki na uczelni trzykrotnie miałem okazję uczyć się różnego obszaru elektrotechniki w ramach róznych kursów (_Teoria obwodów I, Teoria obwodów II oraz Wybrane Zagadnienia z Teorii Obwodów_). Ostatni z nich zdawałem niedawno w czerwcu, więc z wiedzą z tej tematyki jestem na bieżąco.

Jestem gotowy udzielić korepetycji zarówno z Teorii Obwodów, jaki i wszelkich pochodnych tego przedmiotu (_m.in. Elektrotechniki, Podstaw Elektrotechniki, Teorii Obwodów, itp._). Dysponuję dużym zakresem literatury dydaktycznej zarówno ze zbiorami zadań jak i własnymi notatkami z tego zakresu.

Chętnie poprowadzę zajęcia dotyczące podwyższania posiadanej wiedzy, douczaniem osób posiadających problemy z konkretnym tematem, a także uczeniem od podstaw.* Korepetycje mogą mieć miejsce zarówno u ucznia, jak i u mnie na Targówku.

Z poważaniem
inż. Patryk Żak
Dni lekcji: Pon,Pt,Sob,Nd
Godziny lekcji: 13-22
Miejsce lekcji: u ucznia , u korepetytora
Zakres lekcji: szkoła średnia , studia

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii