Korepetytor

informacje o użytkowniku
Imię: Rafał
Lokalizacja: Szczecin
email napisz email 535780800
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z matematyki

Przedmiot: matematyka
Cena: 70zł / 45min
Ogłoszenie: Magister Matematyki z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym, udzieli korepetycji z matematyki, fizyki oraz chemii z dojazdem do ucznia/studenta.

Przedmioty w zakresie:
Matematyka (podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia, matura, szkoła wyższa)
Chemia (gimnazjum, szkoła średnia, matura)
Fizyka (gimnazjum, szkoła średnia, matura)

Oferuję:
pomoc w nadrabianiu zaległości i opanowaniu bieżącego materiału
przygotowanie do sprawdzianów, prac klasowych, zaliczeń i kolokwiów
przygotowanie do Matury (Podstawa, Rozszerzenie), testów gimnazjalnych, Sprawdzianu Szóstoklasisty oraz kolokwiów, egzaminów akademickich
poszerzanie zdolności matematycznych i przygotowanie do konkursów i olimpiad
pomoc w pisaniu prac dla uczących się w liceach dla dorosłych

Miejsce zajęć:
zajęcia indywidualne lub dwuosobowe odbywają się u ucznia w domu
dojazd na terenie miasta Szczecin w cenie zajęć, poza Szczecinem dopłata

Cennik zajęć:
zajęcia indywidualne dla uczniów 70zł za 45 minut
zajęcia dwuosobowe dla uczniów 50zł za 45 minut od osoby

zajęcia indywidualne dla studentów 90zł za 45 minut
zajęcia dwuosobowe dla studentów 70zł za 45 minut od osoby

Kontakt:
tel: 535780800

Możliwość wystawienia faktury.
Dni lekcji: Cały Tydzień
Godziny lekcji: Do ustalenia
Miejsce lekcji: u ucznia
Zakres lekcji: szkoła podstawowa , gimnazjum , szkoła średnia
Certyfikaty: Magister Matematyki
Doświadczenie: 8 Lat Doświadczenia

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 14
pilot.dana@wp.pl 2017-09-25 19:07:51
Dziękuję z całego serca za pomoc w nauce mojej córki i świetne przygotowanie do matury. Na początku córka miała duże zaległości i mało chęci do nauki, co zmieniło się już po pierwszych korepetycjach z Panem.
Polecam ;)
alexaleksandernowak 2017-01-24 09:39:19
Wspaniały nauczyciel i korepetytor, dzięki któremu nie mam już problemów z fizyką i matematyką, szczerze polecam!
Alex
fabian 2017-01-24 09:25:43
Polecam w 100% naukę u Pana Rafała, wspaniały nauczyciel i człowiek, który potrafi zachęcić do zdobywania nowej wiedzy.
majka1970 2015-11-03 09:26:39
Polecam naukę u Pana Rafała. Obecnie Pan Rafał uczy mojego syna, ucznia 1 klasy ogólniaka, rezultaty było widać już po pierwszych sprawdzianach zamiast "dwójek", syn zaczął przynosić do domu czwórki a nawet jedną piątkę. Trzy tygodnie wystarczyły aby zobaczyć rezultaty. Pan Rafał ma niesamowity kontakt z moim synem, jest bardzo sympatycznym, ale wymagającym nauczycielem. Liczymy na 3-letnią współprace!
asialasota 2015-10-16 21:20:51
Z pełną odpowiedzialnością polecam naukę matematyki u Pana Rafała. Rzetelny, profesjonalny, ambitny (co udziela się innym) nauczyciel, który potrafi swoim spokojem i opanowaniem a także niekiepskim żartem :P rozjaśnić najtrudniejsze zagadnienia z matematyki. Przyjaźnie i sympatycznie prowadzone zajęcia powodują iż wcześniejsza niechęć do tego przedmiotu przerodziła się w chęć a nawet polubiłam rozwiązywać te magiczne zadanka! Mam nadzieję na dłuuuugą współprace z Panem Rafałem!
Asia Lasota
jolantan 2015-10-11 11:21:06
Pan Rafał jest najlepszym korepetytorem od matmy na świecie. Miałam przed nim 3 korepetytorów, żaden z nich jednak nie potrafił wytłumaczyc mi każdego zagadnienia w tak jasny i zrozumiały dla mnie sposób. W zeszłym roku miałam prawie same jedynki, nawet jak uczyłam się do sprawdzianu, to nie potrafiłam zrobic żadnego zadania podczas testu. Odkąd Pan Rafał zaczął mnie uczyc, moje oceny znacznie się poprawiły, co więcej, udzielam się na lekcjach i robię prace domowe bez problemu. Moja nauczycielka była zaskoczona, że tak szybko nadgoniłam, a z czasem nawet nieco wyprzedziłam materiał. Ponadto Pan Rafał jest super sympatycznym człowiekiem, lekcje z nim to przyjemność, a nie kolejne godziny katorgi. Szczerze polecam każdemu :)
julka 2015-10-09 23:43:33
Pan Rafał nie jest szablonowym nauczycielem, potrafi łączyć przyjemne z pożytecznym i nie ogranicza się tylko do nauki. Dzięki temu jest nauczycielem uniwersalnym - trafiającym do każdego. Mogę z ręką na sercu napisać, że potrafi nauczyć nawet głąba. Nawet jeżeli Ci się nie będzie chciało, to Pan Rafał sprawi, że się zachce. Bardzo gorąco polecam korepetycje u tego nauczyciela, dają one pewność zdania matury jak i każdej pracy klasowej czy sprawdzianu.
beataa 2015-10-03 20:55:20
Szczerze polecamy Pana Rafała, który przygotowuje naszych synów do egzaminu. Ma bardzo dobre podejście do ucznia i gwarantuje bezstresową atmosferę. Nasi chłopcy bardzo go lubią. Dzięki niemu matematyka przestała być straszna. Świetna atmosfera, bardzo dobre sposoby nauczania, duża chęć pomocy. Polecamy.
annawojak 2015-10-02 10:00:59
Pan Rafal ma niezwykly dar przekazywania wiedzy z matematyki w sposob pozwalajacy go poznac i polubic. Jest wyjatkowo odpowiedzialny, zalezy mu bardzo na wynikach ucznia. Mialam przyjemnosc obserwowac jego prace z moim synem przez 3 lata i bylam spokojna, ze Syn jest w najlepszych rekach. Polecam z calego serca. To wspanialy nauczyciel i matematyk.
maria 2015-09-30 11:25:56
Ocena: 5/5

Jestem mamą uczennicy piątej klasy szkoły podstawowej. Niestety prowadzę firmę i nie mam czasu uczyć swojej pociechy. Rok temu postanowiłam znaleźć dla córki korepetytora z matematyki, niestety nie od razu trafiłam na Pana Rafała, wcześniejsza Pani nie potrafiła porozumieć się z moją córką, więc szukałam dalej i wtedy znajoma poleciła mi nauczyciela swojego syna ucznia gimnazjum. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, Pan Rafał złapał świetny kontakt z córką, co przyniosło szybkie rezultaty w ocenach córki. Mam nadzieję na wieloletnią współpracę z Panem Rafałem, bo nie wyobrażam sobie innego nauczyciela dla swojej pociechy.
Pozdrawiam,
Marta.
victoria 2015-09-30 11:18:58
Polecam Pana Rafała, jest to nauczyciel z zamiłowania, każde moje zajęcia są prowadzone z pasją i ponadprogramowym podejściem. Dzięki ciekawemu sposobowi tłumaczenie nawet najtrudniejsze tematy stają się proste. Od kiedy Pan Rafał mnie uczy, nie mam już problemów z matematyką! Polecam każdemu!
annaanna 2015-09-28 10:27:58
Moją czteroletnią przygodę z korepetycjami zaczęłam jeszcze w gimnazjum. Rodzicie szukali dla mnie nauczyciela, który wyprowadzi mnie na prostą z matematyki. Przed Panem Rafałem miałam dwóch innych nauczycieli, jednak sposób ich tlumaczenia nie trafiał do mnie i nie było mowy o poprawie sytuacji. Rodzice zdecydowali się na kolejną zmianę korepetytora i tak, właśnie trafiłam na Pana Rafała. Pan Rafał wyróżniał się sposobem tłumaczenia jak i sposobem prowadzenia zajęć. Nie trzeba było długo czekać na efekty, już po miesiącu zaczęłam zaliczać sprawdziany, i uzyskiwać coraz to lepsze wyniki w nauce. Moją współpracę z Panem Rafałem zakończyłam zdaną maturą z matematyki aż na 88%, a co najważniejsze ze świadomościa, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia!
Jeszcze raz dziękuję Panu za te cztery lata!
Pozdrawiam Serdecznie
Ania W.
suchy 2015-09-27 11:29:25
Mega nauczyciel. Już nie tylko rozumiem, ale również lubię fizykę i matmę, a to wszystko dzięki Panu Rafałowi!
Pozdro Suchy.
monika1996 2015-09-26 19:37:51
Dziękuję Panu za przygotowanie do poprawy matury z matematyki. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie naucze się aż tyle i że dostanę się na studia z rówieśnikami. Jeszcze raz wielkie dzięki :)
Pozdrawiam Monika S.