Korepetytor

informacje o użytkowniku
Nazwa: Sun School Foreign Languages Education and Training Centre
Lokalizacja: Bytom, Chorzów, Katowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze
email napisz email 534-101-179
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z języka rosyjskiego

Przedmiot: język rosyjski
Cena: 20zł / 60min
Ogłoszenie: Jesteśmy pierwszym centrum doradztwa językowego w Bytomiu i okolicach. Prowadzimy doradztwo metodologiczne z zakresu nauczania języków obcych. Naszym priorytetem jest nie tylko nauczenie Was języka obcego, ale przede wszystkim inspirowanie Was do podejmowania inicjatywy i dodawanie Wam odwagi. Nasze zajęcia odbywają się zawsze w wyjątkowej atmosferze, pełnej spokoju i zrozumienia. 75% Waszego sukcesu zależy od motywacji! Resztą my się zajmiemy.
Nie ma rzeczy niemożliwych !
Daj więc sobie pomóc - umów się na darmowe konsultacje językowe, powiedz, z czym masz największy problem, czego najbardziej nie lubisz, a co sprawia Ci największą przyjemność w uczeniu się języka obcego. Jeśli jeszcze nie zacząłeś, przyjdź tym bardziej - od samego początku będziemy wiedzieli, co robić.

POCZYTAJ O NAS NA - http://sun-school.pl/

Do zobaczenia!
Dni lekcji: pon-pt
Miejsce lekcji: u ucznia , online
Zakres lekcji: przedszkole , szkoła podstawowa , gimnazjum , szkoła średnia , studia
Certyfikaty: Jesteśmy grupą lektorów o najwyższych kwalifikacjach i dużym doświadczeniu. Nasi lektorzy poza wykształceniem filologicznym, posiadają dodatkowo dyplom z psychologii lub pedagogiki i władają dodatkowo jednym, dwoma lub trzema językami obcymi. poczytaj o nas na: sun-school. pl w zakładce LEKTORZY.
Doświadczenie: Jesteśmy grupą lektorów o najwyższych kwalifikacjach i dużym doświadczeniu. Nasi lektorzy poza wykształceniem filologicznym, posiadają dodatkowo dyplom z psychologii lub pedagogiki i władają dodatkowo jednym, dwoma lub trzema językami obcymi. poczytaj o nas na: sun-school. pl w zakładce LEKTORZY.

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii