Korepetytor

informacje o użytkowniku
Imię: Lucyna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wyżyny/Glinki/Kapuściska
email napisz email 509-267-981
 

Udzielam korepetycji

Korepetycje z języka angielskiego

Przedmiot: język angielski
Cena: 60zł / 60min
Ogłoszenie: Chcesz swobodnie mówić w języku angielskim, nie tylko „przerabiać” zadania? Na zajęciach ze mną polubisz język, przełamiesz barierę w mówieniu. Prowadzę zajęcia w sposób kreatywny i inspirujący.

Najważniejsze, moim zdaniem, jest indywidualne podejście, dlatego na samym początku rozpoznaję styl uczenia się i zainteresowania danej osoby, żeby trafnie dopasować metody i materiał. Ponadto, przed rozpoczęciem nauki, przesyłam test poziomujący do wypełnienia online.

Oferuję indywidualne zajęcia z języka angielskiego dedykowane zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. Z doświadczenia wiem jak mało efektywna potrafi być nauka stricte podręcznikowa, dlatego podczas zajęć zajęć kładę nacisk na naukę bazującą na grach i aplikacjach, ćwiczących pamięć i koncentrację. Wprowadzam elementy ruchowe oraz zabawy, dopasowane do poziomu językowego i wieku uczniów. Prowadzę zajęcia w sposób inspirujący i skuteczny.

Jestem lektorką języka angielskiego z najwyższym poziomem biegłości językowej (potwierdzonej dyplomem ukończenia studiów wyższych), coachem ICF specjalizującą się w motywacji, z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu. Moim priorytetem jest, aby uczniowie osiągali maksymalny efekt przy minimalnym wysiłku w najkrótszym możliwym czasie.

Tel. 509-267-981
Prowadzę zajęcia online na zoomie lub stacjonarnie w Bydgoszczy.
Dni lekcji: pon-pt
Godziny lekcji: 16-19
Miejsce lekcji: u korepetytora , online
Zakres lekcji: szkoła podstawowa , szkoła średnia , studia
Certyfikaty: Dyplom ukończenia studiów wyższych:
filologia angielska UAM w Poznaniu
Doświadczenie: 15 lat

Opinie uczniów

Ocena ogólna:
Ilość opinii: 0
Użytkownik nie ma jeszcze żadnej opinii