oferta

Serwis korkowcy.pl oferuje Użytkownikom możliwość bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń o tematyce związane z edukacją.

Aby zamieścić ogłoszenie należy zarejestrować się w serwisie za pomocą formularza rejestracyjnego, dostępnego dostępnego ze strony głównej serwisu (opcja rejestracja w serwisie) lub z pozostałych stron (opcja logowanie).

Po rejestracji Użytkownik otrzymuje na podany adres mailowy wiadomość zawierającą link aktywujący konto. Konto jest aktywne dopiero po wejściu na stronę, której adres został podany w mailu - należy kliknąć w link aktywujący lub skopiować go do paska adresu w wyszukiwarce i odwiedzić stronę aktywującą konto.   

Po atywowaniu konta i zalogowaniu Użytkownik uzyskuje dostęp do swego konta - opcja "Twój profil" dostępna na stronie głównej serwisu.

Ogłoszenie, do którego zostanie dodana opinia ucznia uczestniczącego w prowadzonych przez korepetytora lekcjach zostaje automatycznie zaktualizowane i umieszczone na pierwszym miejscu na liście ogłoszeń. Pozycja ogłoszenia ulega następnie zmianom w miarę dodawania przez użytkowników nowych ogłoszeń - tak jak dzieje się to w przypadku wszystkich nowych ogłoszeń niewyróżnionych.

Zgodnie z regulaminem w serwisie zamieszczane mogą być wyłącznie ogłoszenia oferujące korepetycje oraz inne formy nauczania.

Zgodnie z regulaminem Użytkownik może posiadać w serwisie tylko jedno konto - konta zawierające zduplikowane dane Użytkownika są z serwisu usuwane.

W treści ogłoszeń oraz w opisach zawartych w profilu użytkownika nie mogą być zamieszczane informacje o innych usługach, takich jak:

  • pisanie prac
  • pomoc w pisaniu prac
  • tłumaczenia
  • rozwiązywanie zadań
  • przygotowywanie prezentacji maturalnych
  • pomoc on-line przy zdawaniu egzaminów
  • oraz innych, które nie są bezpośrednio związane procesem nauczania

Konta użytkowników zamieszczających ogłoszenia o treści niezgodnej z regulaminem będą blokowane a ogłoszenia zawierające treści niezgodne z regulaminem usuwane.